Nasz osoby do kontaktu w biurze posrednictwa pracy w Erfurcie

Oddział MaRoin GmbH w 99085 Erfurt jest kontaktem dla osób poszukujących pracy oraz dla firm, które chcą stworzyć elastyczne planowanie personelu na poziomie regionalnym i ogólnokrajowym przy pomocy pracy tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasz zespół posiada szeroką specjalistyczną wiedzę. Praca tymczasowa to nasza działalność - zawsze znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie tak szybko, jak to możliwe!

Kontakt

MaRoIn GmbH
Otto-Schwade-Straße 6 99085 Erfurt
Oddział w Erfurcie
erfurt@maroin.de
+49 361 / 6638063-0

Frank Schwuchow
Absolwent administracji biznesu
Prezes Zarzadu
fschwuchow@maroin.de
+49 3643 / 41513-0

Hanno Lange
Kierownik regionalny
hlange@maroin.de
+49 361/6638063-12

Thomas Schlothauer
Kierownik oddziału
tschlothauer@maroin.de
+49 361/6638063-11

Steve Schulze
Vertriebsdispont
schulze@maroin.de
0361/6638063-13

Olivera Koprivica
Personalrecruiterin kroatische/bulgarische Mitarbeiter
okoprovica@maroin.de
+49 361/6638063-14

Joanna Wysocka
Polski Rekruter
jwysocka@maroin.de
0160/2069268

Stefan Hauschild
Ksiegowy
shauschild@maroin.de
+49 3643 / 41513-17