Nasz osoby do kontaktu w biurze posrednictwa pracy w Weimarze

Siedziba MaRoin GmbH w miejscu 99428 Weimar jest punktem kontaktowym dla osób poszukujących pracy, a także dla firm, które chcą zaprojektować elastyczny personel planujący na szczeblu regionalnym i ogólnokrajowym przy pomocy pracy tymczasowej. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu posiadamy szeroką wiedzę specjalistyczną. Praca tymczasowa to nasza działalność - zawsze znajdujemy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Osoba kontaktowa

MaRoin GmbH
Ahornallee 3 99428 Weimar
Glowna siedziba
weimar@maroin.de
+49 3643 / 41513-0

Frank Schwuchow
Absolwent administracji biznesu
Prezes Zarzadu
fschwuchow@maroin.de
+49 3643 / 41513-0

Pascal Oleschnewitz
Dyspozytor
oleschnewitz@maroin.de
+49 3643 / 41513-12

Willy Werner
Dyspozytor
wwerner@maroin.de
03643/41513-14

Torsten Krause
Dyspozytor
tkrause@maroin.de
+49 3643 / 41513-15

Stefan Hauschild
Ksiegowy
shauschild@maroin.de
+49 3643 / 41513-17

Ibolya Ale
Rekruterka - Wegry
ale@maroin.de
+49 3643 / 41513-18

Jakub Holownia
Rekruter – Polska
jholownia@maroin.de
+49 3643/41513-19